אודות

הסבון של סבא מכפר סבא

מספר שנים לאחר שעלו לארץ סבא ג'ורג' ראה את שחיילים רבים סובלים מבעיות עור מסוגים שונים. ג'ורג' ולובה החליטו שהם חייבים לעשות משהו בנידון לטובת החיילים!
במשך שנים בחוץ לארץ המשפחה השתמשה בצמח כילידוניום לריפוי בעיות עור שונות. וכך סבא ג'ורג' כמדען עבד מספר שנים יחד עם סבתא לובה
לפתח סבון מיוחד שמתבסס על מיצוי הצמח כילידוניום. לאחר עבודה קשה הומצא המוצר המשובח הסבון של סבא מכפר סבא.
אחרי תהליך ארוך ומייגע הסבון קיבל אישור של משרד הבריאות. בבדיקות שערך משרד הבריאות הם מצאו שהסבון הורג 97% מחיידקים וכתבו בהפקת הרישיון – "פלא מן הטבע"!
בשלב הבא אחרי מאמצים רבים ובירוקרטיה לא פשוטה קיבלו ג'ורג' ולובה אישור ממשרד החקלאות לגדל בארץ צ'ילידוניום

ריפוי

עם מכירת הסבון והפצתו בארץ כבר עשר שנים, התקבלו אצלנו סיפורים מדהימים כיצד הסבון הצליח לעזור בבעיות עור רבות:
אקזמות, אקנה, פצעי לחץ, חתכים שלא נרפאים, פסוריאזיס, פצעים שונים, שפשפות, ועוד ועוד. ניתן לקרוא בתגובות לשימוש בסבון בשנים האחרונות

חנות המקור נמצאת בכפר סבא

מה הוא Chelidonium Majus?


כלידוניום הוא צמח מרפא רב עוצמה, הידוע מימי קדם בסגולות הריפוי של מחלות העור השונות. הוא גדל בין היתר במזרח אירופה שם הוא קרוי ״צ׳יסטוטל״, מילה שמשמעותה ״גוף נקי/בריא״ ושם עממי אחר שלו מתורגם כ״מרפא יבלות״.
לאורך דורות השתמשו בו להקלה של אקזמה, גרד וגירויים בעור, פטרת, יבלות, הקלה על זיהומים וזירוז החלמה של פצעים.
הסבון של סבא מכפר סבא מבוסס על תמצית כלידוניום בשילוב של שמנים איכותיים כגון שמן זית ושמן קוקוס שידועים גם הם כמיטיבים במיוחד עבור העור.
שילוב מיוחד זה פותח ושוכלל במשך שנים ארוכות ע׳י ג׳ורג׳ זהבי תושב העיר כפר סבא (הלא הוא הסבא המפורסם) עד להשגה של פורמולה ביו-אקטיבית יחודית אשר שומרת על האיכויות הפעילות של מרכיביה, מה שהופך אותה ליעילה במיוחד לטיפול בטווח רחב של בעיות עור ולשמירה על עור בריא.
הסבון זכה לרישיון של משרד הבריאות ונמכר כרגע בהצלחה רבה בארץ ובעולם.
תגובות המשתמשים מספרות ששימוש בסבון סייע בצורה משמעותית במצבי אקנה, סבוראה, אקזמה, פסוריאזיס, פטרת בעור, פצעים וקשקשים בקרקפת, ריפוי פצעים, כוויות וצלקות.